Drogi Użytkowniku! Ta strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych orez nawigacyjnych. Dowiedz się więcej na temat używania plików cookies oraz sposobach ich wyłączania

wiem, zamknij

hydromasaz.pl

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za minione 15 lat, liczymy, że będziecie z nami przez kolejne lata. Z tej okazji naszych urodzin przygotowujemy dla wszystkich Państwa oferty specjalne. Zapraszamy do odwiedzania naszych stron.

... doskonały produkt. Mój kręgosłup jest zachwycony ...

... Markowy produkt, dobre wykonanie. Możliwość zakupu ratalnego ...

... po kąpieli z hydromasażem czuję się jak nowo narodzony, mam dużo pozytywnej energii ...

Firma COSTA istnieje nieprzerwanie od 1997 roku. Siedzibą naszej firmy jest Szczecin.

Firma zajmuje się sprzedażą profesjonalnych urządzeń do hydromasażu niemieckiej firmy Dr Frenkel – maty do hydromasażu, wirówki do masażu, naturalne olejki eteryczne. W naszej ofercie również fotele z masażem renomowanych firm : Human Touch, Casada, Sanyo. Zajmujemy się sprzedażą, serwisem gwarancyjnym jak również pogwarancyjnym oferowanych urządzeń.

Poprzez rozbudowaną się przedstawicieli oraz współpracujących specjalistycznych sklepów medycznych mają Państwo dostęp do naszej oferty na terenie całego kraju.Naszą oferte kierujemy zarówno do klienta indywidualnego jak również do klientów instytucjonalnych (szpitale, sanatoria, gabinety odnowy biologicznej, ośrodki SPA ).

Oferujemy sprzedaż gotówkową jak również atrakcyjne systemy ratalne (bez zaświadczeń o dochodach).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zespół firmy COSTA.

Zapraszamy również do naszych innych serwisów WWW:

Projekt i realizacja: webcreate.com.pl