Drogi Użytkowniku! Ta strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych orez nawigacyjnych. Dowiedz się więcej na temat używania plików cookies oraz sposobach ich wyłączania

wiem, zamknij

hydromasaz.pl

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za minione 15 lat, liczymy, że będziecie z nami przez kolejne lata. Z tej okazji naszych urodzin przygotowujemy dla wszystkich Państwa oferty specjalne. Zapraszamy do odwiedzania naszych stron.

... doskonały produkt. Mój kręgosłup jest zachwycony ...

... Markowy produkt, dobre wykonanie. Możliwość zakupu ratalnego ...

... po kąpieli z hydromasażem czuję się jak nowo narodzony, mam dużo pozytywnej energii ...

Realizujemy dofinansowania dla osób niepełnosprawnych z funduszu PFRON (Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych).

Aby mogli się Państwo ubiegać o dofinansowanie zakupu z puli funduszu, muszą Państwo w swoim macierzystym oddziale PCPR (Lista ośrodków PCPR) przedstawić fakturę PROFORMA na zakup urządzenia przeznaczonego do rehabilitacji. Abyśmy mogli ją dla Państwa wystawić, prosimy o wypelnienie poniższego formularza.

WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA DOFINANSOWANIA

Staranie o uzyskanie wyżej wspomnianej refundacji musi być poprzedzone czynnościami zgodnymi z obowiązującą w danej gminie procedurą.

W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt z najbliższą jednostką PCPR (Lista ośrodków PCPR).

Pola oznaczone czerwoną gwiazdką są konieczne do wypełnienia.

Formularz faktury PROFORMA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PHU Costa dla celów księgowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.06.1997 r.

Projekt i realizacja: webcreate.com.pl